Nasi uczniowie zawalczyli o tytuł Mistrza Sudoku…

Logicznym myśleniem rozpoczęli miesiąc luty uczniowie naszej szkoły. 01.02.2018r. w Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych odbył się  Powiatowy konkurs dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej o tytuł MISTRZ SUDOKU- MISTRZ LOGICZNEGO MYŚLENIA. Współorganizatorem konkursu był Miejski  Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie.

Naszą szkołę reprezentowały:

Paulina Bugajska  z klasy 1BS

Anna Patrzykąt z klasy 3E

Natalia Zimna z klasy IVL

Dziewczyny przez 30 minut zmagały się z grą logiczną Sudoku, a po 15- minutowej przerwie, próbowały swoich sił w  rozwiązywaniu  krzyżówki matematycznej.

 Zawodniczkom należą się wyrazy uznania, a organizatorom dziękujemy  za miłe przyjęcie.

Czekamy na wyniki, które zostaną ogłoszone na Forum Oświatowym.

ES