Spotkanie z przedstawicielem księgarni ,,MAVI"

Dzięki inicjatywie biblioteki szkolnej w dniu 13.12.2017r. młodzież klas pierwszych, tj., 1P, 1E, i 1HI miała możliwość uczestniczenia w prelekcji multimedialnej dotyczącej historii Konina na podstawie publikacji konińskich autorów. Spotkanie prowadzone było przez p. Jacka Wiśniewskiego- przedstawiciela księgarni MAVI, który wramach projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ,,Partnerstwo dla książki", w bardzo ciekawy sposób przedstawił młodzieży historię Konina.
Jednym z celów tego spotkania było przekazanie uczniom  podstawowej wiedzy o książkach i ukazanie zalet jakie daje ich czytanie.

Wszyscy z tego spotkania wyszliśmy bardzo zadowoleni, bogatsi o wiedzę z zakresu historii Konina.

Już kolejne spotkanie dla pozostałych klas pierwszych planowane jest na 15.12.2017r.

Do zobaczenia!

IP