Zjazd Absolwentów w ZSCKU

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. S.Batorego, czyli „ szkoła w sercu miasta”, bo przy bulwarze nadwarciańskim, istnieje od 1978 roku. Niemalże   30 000 absolwentów form szkolnych i pozaszkolnych, o  setkach różnych kierunków i specjalności pracuje dziś w Poznaniu, Koninie ,Warszawie. Już 40 lat placówka  kształci klasy wieczorowe, zaoczne, ale  przede wszystkim młodzieżowe. Klasy mundurowe-policyjna, bezpieczeństwa wewnętrznego i celna - aktywnie uczestniczą we wszystkich wydarzeniach patriotycznych miasta Konina. Technika natomiast są w czołówce konińskich szkół młodzieżowych.

 Już za kilkadziesiąt dni: 6 kwietnia 2018 – w ZS CKU odbędzie się Zjazd Absolwentów (wszystkie informacje i formularze zgłoszeniowe dostępne są na naszej stronie http://www.zscku.konin.pl/jubileusz/).

Zjazd Absolwentów rozpocznie się w szkole przy ulicy Wodnej 1 - 6 kwietnia 2018r. o godz. 16 00.

Bal Absolwentów - 6 kwietnia 2018r., godz.19 00, Manhattan.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów