Bal na 100 par

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Bal na 100 par

Styczeń 19, 2020 - 13:13
Opublikowano w:

Zanim zakwitną kasztany, zanim świat zapachnie majowym bzem uczniowie ostatnich klas szkół średnich Batorego- Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie ruszyli tanecznym krokiem poloneza, by rozpocząć Studniówkę Anno Domini 2020. Młodzież, dyrekcja, zaproszeni goście,  wychowawcy, rodzice, nauczyciele spotkali się w Białej Panieńskiej, w przestronnych wnętrzach Białego Dworu, by dopełnić studniówkowej tradycji.

Nim dostojnym rytmem zabrzmiały dźwięki poloneza, młodzi ludzie pięknymi słowami i kwiatami podziękowali za trud wychowania, nauczania, a przede wszystkim wytrwałego udowadniania, że oferta intelektualna jest ważniejsza niż oferta wirtualna. Odważnego wędrowania drogami dorosłego już życia, a przede wszystkim dobrej i pięknej zabawy życzył młodzieży dyrektor ZS CKU w Koninie- pan Krzysztof Pachciarz.

Później już „tylko” miała miejsce pamiątkowa fotografia i zabawa niemal do białego rana.


Pisali o nas:
https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/125552/pierwszy_bal_czlowieka_d...
https://www.przegladkoninski.pl/PL-H5/3/14671/okolo-200-osob-z-zs-cku-ba...