Dzień Dziecka w Parku Chopina ul. Kościuszki w Koninie

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Dzień Dziecka w Parku Chopina ul. Kościuszki w Koninie

Czerwiec 05, 2019 - 14:40
Opublikowano w:

Uczniowie z naszej szkoły z opiekunem Beatą Roskosz aktywnie uczestniczyli w organizacji VII edycji Dnia Dziecka w Parku Chopina w Koninie we współpracy z Towarzystwem Inicjatyw Obywatelskich w Koninie. Młodzież przeprowadzała zabawy i konkursy dla dzieci i ich rodzin na stoisku TIO. Główny celem przedsięwzięcia była integracja grupy, współpraca w zespole, praca na rzecz środowiska oraz rozwijanie kreatywności i samodzielności. W tym roku święto odbywało się pod patronatem Zofii Urbanowskiej i było bardzo proekologiczne.
Z naszej szkoły udział w przedsięwzięciu wzięli:
1. Wiktoria Szwacińska 1PB
2. Agata Śmiłowska 1 PB
3. Klaudia Piątkowska 1 HI
4. Paulina Operacz 1 HI
5. Wiktoria Sobczak 1 HI
6. Daria Papierska 1 HI
7. Natalia Zalas 3E
8. Daria Sękowska 3E
9. Nikola Walczak 3E
10. Mateusz Pruski 3E
11. Eryk Rzepecki 

BR