Dzień Edukacji Narodowej

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Dzień Edukacji Narodowej

Październik 12, 2018 - 11:35
Opublikowano w:

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia – słowami Seneki, w imieniu wszystkich uczniów, Sandra Filipczak powitała dyrekcję, grono pedagogiczne oraz pracowników administracji i obsługi na uroczystym apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który odbył się 11 października 2018 roku.

Uczniowie i uczennice, pod kierunkiem pani Iwony Przychodzkiej oraz pani Katarzyny Wiśniewskiej zaprezentowali zabawny montaż słowno-poetycki, który idealnie wkomponował się w klimat tego ważnego dla społeczności szkolnej święta.

Pan dyrektor – Krzysztof Pachciarz podziękował za przygotowane wystąpienie, złożył najlepsze życzenia gronu pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom. Podczas uroczystości zostały wręczone Nagrody Dyrektora dla szczególnie wyróżniających się w swojej pracy nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, uśmiechów i wzajemnych gratulacji.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego również przygotowali niespodziankę. Dyrekcji – Panu Krzysztofowi Pachciarzowi, Pani Ewie Dąbrowskiej, Pani Katarzynie Ciszak oraz Panu Janowi Wawrzyniakowi, wręczono starannie przygotowane, opatrzone indywidualną dedykacją statuetki oraz piękne czerwone róże.

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom obsługi i administracji oraz uczniom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Tagi: