Dzień Edukacji Narodowej na formach zaocznych

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Dzień Edukacji Narodowej na formach zaocznych

Październik 08, 2018 - 18:57
Opublikowano w:

W dniu 08 października 2018 r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej na formach zaocznych. Święto polskiej szkoły to dzień szczególny. Mamy wtedy okazję złożyć wszystkim nauczycielom nasze podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie naszych serc i umysłów. Za to, że dają najcenniejszy i najtrwalszy podarunek, jaki można dać – wykształcenie. Na uroczystości zgromadzili się dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz słuchacze.

Życzenia i podziękowania za trud w pracy ze słuchaczami złożył przewodniczący Samorządu Słuchaczy - A. Napieralski. Wszyscy zebrani goście zostali obdarowani przez słuchaczy przepięknymi bukietami kwiatów oraz słodkim poczęstunkiem.

Wicedyrektor szkoły K. Ciszak podziękowała słuchaczom za trud i wysiłek podczas organizacji tej uroczystości oraz życzyła wszystkim zebranym dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom szkoły serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.

Szczególne podziękowania za organizację i przeprowadzenie uroczystości należą się przedstawicielom samorządów klasowych oraz przedstawicielom Samorządu Słuchaczy.

JM

Tagi: