Dzień Integracji dla słuchaczy klas wieczorowych

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Dzień Integracji dla słuchaczy klas wieczorowych

Październik 10, 2019 - 08:15
Opublikowano w:

W dniu 09 października 2019 roku odbył się, po raz kolejny, w naszej szkole Dzień Integracji dla słuchaczy klas wieczorowych. Zajęcia rozpoczęły się od testu międzyprzedmiotowego. Następnie odbyły się gry i zabawy integracyjne oraz ćwiczenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Przeprowadzili je członkowie Jednostki Strzeleckiej 4150 z naszej szkoły.

W trakcie zabaw słuchacze mogli się wykazać koncentracją, umiejętnością uważnego słuchania, a przede wszystkim umiejętnością radzenia sobie w grupie w „trudnych” sytuacjach. Liczyła się również wyobraźnia i poczucie humoru.

Spotkanie zakończono wręczeniem nagród i dyplomów.

JM