Dzień Kobiet na formach zaocznych

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Dzień Kobiet na formach zaocznych

Marzec 09, 2020 - 18:49
Opublikowano w:

Z okazji Dnia Kobiet, samorząd słuchaczy naszej szkoły zadbał o to, aby płeć piękna poczuła się wyjątkowo i wiosennie. Panowie przygotowali uroczysty apel będący ukłonem w stronę pięknych pań. Na wstępie uroczystości złożyli wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia. Podkreślili przy tym, że Międzynarodowy Dzień Kobiet jest co prawda w kalendarzu raz w roku, ale o szacunku wobec kobiet należy pamiętać codziennie, a nie tylko tego jednego dnia.

Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do okazania Paniom, ile znaczą w życiu każdego mężczyzny. Choć niekiedy trudno im się do tego przyznać, to jednak zdają sobie sprawę, że świat bez Kobiet byłby smutny, nudny i nijaki.

JM