Eliminacje okręgowe V edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Eliminacje okręgowe V edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

Listopad 17, 2019 - 12:38
Opublikowano w:

14 listopada 2019r. w całej Polsce odbyły się eliminacje okręgowe V edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego do zawodów okręgowych przystąpiło 21 uczniów z 5 wielkopolskich szkół. ZSCKU reprezentowały uczennice technikum ekonomicznego: Emilia Budzińska, Wiktoria Ligocka i Izabela Szczepaniak z klasy IV oraz Magdalena Ratajewska i Lidia Witczak z klasy III.

Podczas zawodów uczestnicy, w ciągu 75 minut rozwiązywali test przygotowany przez Komitet Główny Olimpiady. Pytania testowe związane były z tematem głównym tegorocznej edycji „Gospodarstwo domowe jako podmiot ekonomiczny gospodarki rynkowej” oraz z zagadnieniami z zakresu ekonomii i handlu.

Za uczestników trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!