Eliminacje okręgowe VI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Eliminacje okręgowe VI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

Marzec 12, 2021 - 10:17
Opublikowano w:

11 marca 2021r. w całej Polsce odbyły się eliminacje okręgowe VI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego do zawodów okręgowych przystąpiło 28 uczniów z 7 wielkopolskich szkół. ZSCKU reprezentowały uczennice technikum ekonomicznego: Weronika Łuczak, Agata Szkudlarek i Anna Wiśniewska z klasy III oraz Nikola Giemza i Wiktoria Bekała z klasy II. Podczas zawodów uczestnicy, w ciągu 75 minut rozwiązywali test przygotowany przez Komitet Główny Olimpiady. Pytania testowe związane były z tematem głównym tegorocznej edycji „Kryzys jako zjawisko ekonomiczne w teorii i praktyce gospodarowania” oraz z zagadnieniami z zakresu ekonomii i handlu. Za uczestników trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

EW

Tagi: