Finał IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich w Bydgoszczy

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Finał IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich w Bydgoszczy

Grudzień 17, 2018 - 08:13
Opublikowano w:

W dniach 13-14 grudnia 2018 r. odbył się finał IV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Tegoroczny finał miał miejsce w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy. Tematem przewodnim OWiUHM było: „Przedsiębiorczość jako funkcja przedsiębiorcy”. Wśród 64 finalistów znalazła się uczennica Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie, Natalia Szumigalska, która jako jedyna w regionie konińskim wywalczyła sobie miejsce w finale. W pierwszym dniu zmagań uczniowie zmierzyli się z testem oraz zadaniem praktycznym. Po eliminacjach pisemnych uczestnikom zorganizowano spacer z przewodnikiem po Bydgoszczy. Uczniowie poznali historię oraz najciekawsze miejsca starej części miasta. W drugim dniu odbył się finał Olimpiady oraz wręczenie nagród i dyplomów finalistom.

Na następną edycję Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich musimy czekać do następnego roku. Natalii serdecznie gratulujemy!

EW

Tagi: