Finał konkursu Startup Shaker „Być Przedsiębiorcą”

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Finał konkursu Startup Shaker „Być Przedsiębiorcą”

Listopad 25, 2019 - 20:41
Opublikowano w:

W dniu 21.11.2019 r. odbył się finał konkursu Startup Shaker „Być Przedsiębiorcą”.

Nasi uczniowie przedstawili swój pomysł na innowacyjny biznes,a mianowicie Aplikację Mobilną, która miałaby rozwiązywać problem marnowania jedzenia i przyczynić się do oszczędności dla  szczupłego portfela studenta. Cały projekt był skrupulatnie opracowany, prototyp Aplikacji przygotował Patryk Nowak z klasy 2L. Wielkie brawa dla Patryka, ponieważ było to nie lada wyzwanie, a efektu końcowego nie powstydziłby się profesjonalista.

Oczywiście nie można zapomnieć o pozostałych członkach zespołu, którzy również intensywnie pracowali i każdy z nich dołożył  swoją cegiełkę, a byli to: Adrian i Lidka z klasy 2L oraz  dwie Natalie i Alicja z klasy 3E- wspaniali młodzi ludzie z wielką pasją i głowami pełnymi pomysłów. Wszyscy możemy być z nich dumni i dziękować   za to w jaki sposób zaprezentowali Naszą Szkołę.   

Pomimo tego, iż nie udało się zdobyć miejsca na podium, to i tak są wielkimi zwycięzcami, ponieważ z całego przedsięwzięcia wynieśli  bagaż doświadczeń i umiejętności, które z pewnością wykorzystają w dorosłym życiu.

Dzień wielu emocji i wrażeń dopełnił wykład  Pana ze Startup Academi oraz uświetnił  koncert zespołu KERS.