Głosujemy na Belfra Roku!

Czytasz
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Głosujemy na Belfra Roku!

Maj 14, 2018 - 22:35
Opublikowano w:

Janusz Gniewkowski - nauczyciel przedmiotów zawodowych związanych z logistyką w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego imienia Stefana Batorego w Koninie.

Janusz Gniewkowski - nauczyciel przedmiotów zawodowych związanych z logistyką w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego imienia Stefana Batorego w Koninie. W naszej szkole pracuje od września 2009r. Absolwent WSHE w Łodzi - licencjat z logistyki, magister rachunkowości, aktualnie student Politechniki Łódzkiej Wydziału Inżynierii Środowiska.
Jest dowódcą konińskiej Jednostki Strzeleckiej 4150 Konin w stopniu podporucznika ZS STRZELEC, proobronnej organizacji społeczno- wychowawczej, opartej na zasadach organizacji wojskowej.
Organizuje i pełni funkcje Komendanta obozów unitarnych dla klas pierwszych mundurowych oraz kondycyjnych, dyscyplinarnych i integracyjnych dla młodzieży z regionu Konina. Ponadto jest współzałożycielem  Uczniowskiego Klubu Sportowego przy ZSCKU, propagującego bieganie i aktywne spędzanie czasu. Uczestniczy w zawodach biegowych na długich dystansach - 5km, 10km, półmaratonów, od 2016 jest maratończykiem. Jest organizatorem biegów dla społeczności lokalnej, „Biegu Legionisty” oraz biegów „Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.  Propaguje aktywny sposób spędzania czasu.
Nauczyciel przygotowywał merytorycznie uczniów do Ogólnopolskich Olimpiad i Turniejów, uczniowie corocznie są laureatami. 
Jest także propagatorem e-kształcenia, innowacji pedagogicznych, nowych technologii informatycznych, elearningu. Wdrażał w ZSCKU projekt „Wirtualne laboratoria – sukces innowacji". 
 
„Głosujemy na naszego kandydata pana Janusza Gniewkowskiego „Belfer Roku 2018”
Jak głosować? Do 15 czerwca można wysłać SMSa o treści PK.7 pod numer 71160  Koszt SMS 1,23zł (z VAT) lub przesyłaniu do redakcji kuponów, drukowanych w „Przeglądzie Konińskim”.
 
Trwa międzyszkolny etap plebiscytu, który wyłoni najpopularniejszych nauczycieli - Belfra Roku. Wcześniej szkolne samorządy wyłoniły finalistów, w tym gronie jest nasz kandydat pan Janusz Gniewkowski w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Głosowanie na belfrów potrwa do 15 czerwca. Polega na przesyłaniu do redakcji kuponów, drukowanych w „PK”, bądź SMS-ów. W ten sposób wybierzemy dwóch pedagogów w kategoriach: belfer podstawówki i belfer szkoły ponadgimnazjalnej. Zwyciężą ci, którzy zbiorą najwięcej głosów.  Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali zakończenia roku szkolnego.