Grupa "Słoneczni z ZSCKU" bierze udział w 7 edycji konkursu badawczego "Postaw na Słońce"

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Grupa "Słoneczni z ZSCKU" bierze udział w 7 edycji konkursu badawczego "Postaw na Słońce"

Marzec 25, 2021 - 12:12
Opublikowano w:

W naszym zgranym zespole funkcje lidera i kalkulatora pełni Wiktoria. W głowie Huberta... mnóstwo pomysłów. Magda, Zuzanna i Natalia to młode damy- obowiązkowe i kreatywne. Daria i dwie Patrycje - nasze dusze artystyczne, które lubią także wyzwania naukowe. Wiktoria i Julia -zawsze konsekwentnie dążą do celu, więc na pewno się nie poddamy! Już zbieramy ważne i ciekawe  informacje do projektu, chcemy bowiem wykazać się  rzetelną wiedzą na temat obecnych źródeł energii i OZE. Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie przygotować doskonały i wartościowy projekt.

KG

Tagi: