Jesienne Spotkania Recytatorów

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Jesienne Spotkania Recytatorów

Listopad 29, 2019 - 11:22
Opublikowano w:

W dniu 27.11.2019 r. uczennice z klasy 1 P zaprezentowały swój talent recytatorski na „Jesiennym Spotkaniu z Prozą” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie. Znaczna konkurencja nie przeszkodziła naszym recytatorkom w odniesieniu sukcesu. Roksana Kranc zaprezentowała fragment prozy Władysława Stanisława Reymonta z powieści „Chłopi” i tym samym zdobyła IV miejsce w konkursie, natomiast Żaneta Hernes przedstawiła podczas spotkania część tekstu „Zbrodni i kary” Fiodora Dostojewskiego, plasując się na V miejscu.

„Jesienne Spotkanie Recytatorów” to przedsięwzięcie, które cechuje się wysokim poziomem, dlatego pozwoliło ono nie tylko zaprezentować naszym uczennicom swój talent recytatorski, ale także poznać specyfikę atmosfery panującej na tego typu spotkaniach.

Przygotowaniem do konkursu oraz sprawowaniem opieki nad młodzieżą zajęła się pani Ewa Gal.