KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

Styczeń 14, 2020 - 12:05
Opublikowano w:

18 grudnia 2019 roku podczas Wigilii Szkoły Podstawowej dla Dorosłych odbyło się ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród za udział w Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową w języku angielskim organizowanym przez p. Annę Tarkę. W konkursie brali udział słuchacze szkoły podstawowej dla dorosłych. Celem Konkursu było zmotywowanie słuchaczy do nauki języka angielskiego, gdyż ich zadaniem było nie tylko zaprojektowanie i wykonanie kartki bożonarodzeniowej, ale również ułożenie życzeń świątecznych w tym języku. Komisja w składzie: p. wicedyrektor Katarzyna Ciszak, p. Małgorzata Zygadło oraz p. Anna Tarka wyłoniła zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajęła Kinga Mikosik z klasy 8 Szkoły Podstawowej dla Dorosłych

Drugie miejsce – Nikola Nawrocka z klasy 8 Szkoły Podstawowej dla Dorosłych

Trzecie miejsce – Natalia Słobodzian z klasy 8 Szkoły Podstawowej dla Dorosłych

Pani wicedyrektor Katarzyna Ciszak wręczyła zwycięzcom dyplomy uznania oraz nagrody. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Galerię zwycięzkich kartek można zobaczyć w budynku B obok sali 207B. Zapraszamy!!!

AT