Logistycy uczyli się przez doświadczenie

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Logistycy uczyli się przez doświadczenie

Czerwiec 05, 2018 - 11:35
Opublikowano w:

Taki  właśnie oświeceniowy cel przyświecał uczniom drugiej klasy technikum logistycznego. W ostatnich dniach maja bowiem , uczniowie wyjechali do Poznania, by tam odbyć szkolenie logistyczne w praktyce. W czasie wyjazdu edukacyjnego młodzież  odbyła między innymi wizyty studyjne na Dworcu PKP, w Skoda Auto Lab oraz w Browarze Lecha.

 Młodzi logistycy  obejrzeli   najciekawsze miejsca Poznania, ale znaleźli też  czas na   klasową  integrację, na którą jest tak niewiele czasu w roku szkolnym. Choć drugiego dnia wyjazdu wszyscy byli zmęczeni, to każdy z uczestników wyjazdowych praktyk odczuwał żal, że już nadszedł koniec szkolenia.

 Wszyscy przekonali się , że najlepiej uczyć się przez doświadczenie…

AS