LOGISTYCY W MZK W KONINIE

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

LOGISTYCY W MZK W KONINIE

Grudzień 06, 2018 - 10:48
Opublikowano w:

Uczniowie klasy III L w dniu 04.12.2018 r. w ramach zajęć z  przedmiotów zawodowych ,pod opieką pań - Agnieszki Michalskiej  oraz  Urszuli Szymczak, odwiedzili Zajezdnię Autobusową Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koninie. Na miejscu  przywitał  grupę   kierownik zajezdni  - p. Andrzej Adamczyk.  Wycieczkę przedmiotową  rozpoczęliśmy od zwiedzania dyspozytorni, tu  wyjaśniono , na czym polega praca dyspozytora, jak działa w praktyce system nawigacji komunikacji miejskiej .Mieliśmy również  okazję  zobaczyć na ekranie komputera aktualną pozycję autobusów miejskich.

Następnie udaliśmy się na myjnię oraz do warsztatu. Kierownik zajezdni  opowiedział o przeglądach technicznych autobusów oraz naprawach pojazdów. Na zakończenie  szczegółowo wyjaśnił na czym polega planowanie układu komunikacyjnego. Ponadto  zapoznał młodzież  ze specyfiką i strukturą organizacyjną przedsiębiorstwa ,a także  przybliżył pracę kierowców oraz poruszył problematykę tworzenia rozkładów jazdy.

AM