Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej ‘Let’ssing!’ podczas Dnia Otwartego w ZSCKU

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej ‘Let’ssing!’ podczas Dnia Otwartego w ZSCKU

Maj 02, 2019 - 21:13
Opublikowano w:

5 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej ‘Let’ssing!’ Adresatem konkursu byli uczniowie klas ósmych szkół podstawowych i klas trzecich gimnazjów, a warunkiem uczestnictwa było wcześniejsze przesłanie zgłoszenia udziału szkoły.

Do Konkursu zgłosiło się pięć szkół, a ogółem piosenkę w języku angielskim zaprezentowało dziesięcioro solistów. Nad przebiegiem prawidłowości Konkursu czuwało jury w następującym składzie:

wicedyrektor i nauczyciel języka angielskiego – mgr Katarzyna Ciszak

nauczyciel języka angielskiego – mgr Anna Tarka

nauczyciel muzyki i opiekun szkolnego zespołu muzycznego –  mgr Marcin Pawlik.

Konkurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze, a wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom muzyczny oraz językowy. Było cudownie, wzruszająco i romantycznie.  Jednakże jury musiało wybrać trzy pierwsze miejsca.

Po burzliwych obradach zostały ogłoszone wyniki, a dyrektor ZSCKU -p. Krzysztof Pachciarz, uhonorował zwycięzców. Wręczono dyplomy, nagrody oraz podziękowano wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom. Na zakończenie imprezy jeszcze raz usłyszeliśmy zwyciężczynię Konkursu.

Trzy pierwsze miejsca zajęły następujące osoby:

  1. Daria Fleśman z Publicznego Gimnazjum im. Ireny Sendler w Kramsku
  2. Wiktoria Konwerska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skulsku
  3. Witold Rosiak ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kole

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w rozwoju kariery muzycznej.

AT