MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

Listopad 28, 2018 - 09:51
Opublikowano w:

Miło nam poinformować, że nasz szkolny zespół pod opieką p. mgr Marcina Pawlika dn. 19.11.2018 r. zajął najwyższe miejsce w swojej kategorii podczas Międzyszkolnego Przeglądu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej zorganizowanego po raz jedenasty w Koninie.

Konkurs odbył się w Młodzieżowy Domu Kultury w Koninie pod bacznym okiem pięcioosobowego Jury.

W konkursie co roku startują dzieci i młodzież z regionu. Przegląd cieszy się dużym zainteresowaniem młodych artystów. Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej Młodzi Aktywni i Szkołę Podstawową nr 9 w Koninie.

MP

Tagi: