NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Listopad 10, 2020 - 14:02
Opublikowano w:

11 Listopada to symboliczna data odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę po 123 latach zaborów. To, co wydarzyło się w tym dniu,  było ziszczeniem marzeń kilku pokoleń Polaków. 102 lata temu spełniły się sny o niepodległej, wolnej ojczyźnie.11 Listopada to okazja do uczczenia wszystkich tych, którzy przyczynili się do tego, że dziś żyjemy w niepodległej Polsce. Dziś, w okresie pandemii, w sposób szczególny odczuwamy potrzebę bezpośredniego kontaktu, wymiany myśli, dbałości o relacje i łączące nas więzi.W tych niełatwych okolicznościach inaczej będziemy przeżywać nasze święto, a poniższa prezentacja uczennicy klasy I PB niech wprowadzi nas w świąteczny nastrój.

[AF]