Nie lękajcie się… na Oddziale Onkologicznym

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Nie lękajcie się… na Oddziale Onkologicznym

Grudzień 21, 2018 - 08:03
Opublikowano w:

Wyjątkowych widzów miały tradycyjne jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły. 20 grudnia pacjenci i personel Oddziału Onkologicznego konińskiego szpitala stali się świadkami zrekonstruowanych sprzed dwóch tysięcy lat wydarzeń. Każdą ze scen- Zwiastowania, Nawiedzenia, Narodzenia- wieńczyło powtarzane za Ewangelią zapewnienie: Nie lękajcie się. Ja jestem z wami.

Mamy cichą, choć wielką nadzieję, że wspomnienie narodzin Boga- Człowieka pokrzepiło serca i dusze tych, którzy na co dzień zmagają się z chorobami ciała. Mamy też wiele wdzięczności za życzliwe przyjęcie i wysłuchanie. Życzymy, aby wygłoszone i wyśpiewane słowa rozproszyły lęki, otuliły miłością i pewnością, że Bóg się narodził, aby zamieszkać razem z nami.

Uczniowie- aktorzy Teatru Milenium działającego
pod opieką p. Iwony Przychodzkiej i p. Doroty Anasiewicz