Noc zawodowców za nami…

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Noc zawodowców za nami…

Październik 05, 2020 - 21:51
Opublikowano w:

Dnia 2 października ZS CKU wzięło udział w zorganizowanej przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie, NOCY ZAWODOWCÓW, która została objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego-  Marka Woźniaka.

Noc zawodowców to inicjatywa, która ma zachęcić nie tylko młode pokolenie, ale również ich rodziców, a tym samym zwiększyć świadomość dotyczącą możliwości i perspektyw edukacyjnych i zawodowych w kolejnych latach. 
Celem przedsięwzięcia jest promocja szkolnictwa branżowego i technicznego, jako szkolnictwa pozytywnego wyboru, które  daje możliwość realizowania  satysfakcjonującej ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Tegoroczna edycja odbyła się ON-LINE a film promujący zawody nauczane w ZS CKU można obejrzeć pod adresem: https://youtu.be/vnVlWsui6mg