Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – etap szkolny już za nami

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – etap szkolny już za nami

Październik 08, 2018 - 09:05
Opublikowano w:

W dniu 04.10.2018 r. uczniowie klasy III i IV technikum logistycznego zmagali się z etapem szkolnym XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Z roku na rok Olimpiada cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. W tym roku do etapu szkolnego przystąpiło łącznie 26 osób. Honorowy patronat nad Olimpiadą Logistyczną sprawuje Minister Edukacji Narodowej oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji. W etapie szkolnym uczniowie zmierzyli się z rozwiązaniem testu jednokrotnego wyboru sprawdzającym wiedzę i umiejętności z zakresu kwalifikacji dla zawodu technik logistyk. Pytania tegorocznej edycji dotyczyły głównie zagadnień z zarządzania zapasami i transportu. Młodzi logistycy zgodnie stwierdzili, że stopień trudności testu wzrósł i pytania były trudniejsze w porównaniu do poprzednich lat.

Życzymy naszym uczniom powodzenia i zakwalifikowania się do kolejnego II etapu (okręgowego), który odbędzie się w dniu 07.12.2018 r. Mamy nadzieję, że udział

w Olimpiadzie przyczyni się do rozwijania logistycznych pasji i popularyzowania wiedzy zagadnieniami branży TSL.

AM JG