OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

Listopad 28, 2018 - 17:30
Opublikowano w:

W dniu 27 listopada 2018 r. odbył się w naszej szkole I etap olimpiady ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W zawodach szkolnych wzięło udział 28 uczniów.

Celem olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół średnich, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

rzygotowania do zawodów szkolnych odbywały się w ramach projektu edukacyjnego "Lekcje z ZUS", który składał się z czterech tematów: "Świadomy zawsze ubezpieczony", "Płacisz i masz, czyli co Ci się należy, gdy płacisz składki", "Emerytura - twoja przyszłość

w twoich rękach", "e-ZUS, czyli firma pod ręką". Realizowali je podczas swoich zajęć z uczniami: Pani Kinga Łodożyńska, Pani Arleta Pilarska oraz Pan Jacek Marciniak.  Wszystkie materiały dydaktyczne dla uczniów zapewnił Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Komisja Szkolna pod przewodnictwem Pana wicedyrektora Jana Wawrzyniaka do II etapu olimpiady zakwalifikowała Annę Wiśniewską, Oliwię Grzebiela oraz Damiana Augustowskiego. Zdobyli oni w zawodach szkolnych najwyższą liczbę punktów.

Organizatorami olimpiady byli: wicedyrektor szkoły Pan J. Wawrzyniak, Pani K. Łodożyńska, Pani A. Pilarska oraz Pan J. Marciniak.

JM

Tagi: