Paulina Malesza z 2 Bw wśród najlepszych

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Paulina Malesza z 2 Bw wśród najlepszych

Czerwiec 07, 2018 - 11:16
Opublikowano w:

Uczennica klasy II BW – Paulina Malesza, zastała laureatką konkursu zorganizowanego przez Urząd Miasta Konina  pod nazwą - „Konkurs organizacji płatnych staży dla uczniów i studentów konińskich szkół ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych” realizowanego w ramach Programu Wspierania Przedsiębiorczości w Koninie na lata 2017-2019. Nagrodą dla laureatów Konkursu jest  miesięczny staż w konińskich firmach dla 7 uczniów I, II i III klas technikum i liceum.

Paulina przygotowała swoje curriculum vitae oraz list motywacyjny do firmy, w której chciałaby odbywać miesięczny staż – był to element pierwszego   etapu  konkursowych zmagań. Jej dokumenty aplikacyjne zostały ocenione przez komisję powołaną przez organizatora konkursu, po czym zaproszono uczennicę na jej pierwszą w życiu rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa , czyli drugi etap konkursu, odbyła się 5 czerwca 2018 w Urzędzie Miasta w Koninie.

Laureatka konkursu przez miesiąc wakacji będzie miała możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w konińskiej firmie KONIMPEX Sp. z o.o.

Życzymy wielu wrażeń i udanego debiutu zawodowego.

EW