Podziękowania dla Absolwentów

Czytasz
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Podziękowania dla Absolwentów

Kwiecień 28, 2020 - 10:28
Opublikowano w:

Kochani,

tak już w życiu jest, że wszystko co ma swój początek, ma też swój koniec.

W imieniu całej Dyrekcji ZS CKU chciałem Wam serdecznie podziękować za to, że kiedyś wybraliście Szkołę nad Wartą, by zdobyć w niej wykształcenie średnie.

To dzięki Wam Szkoła tętniła życiem. Wnieśliście wiele radości do szkolnego życia.

Pomagaliście Szkole odnosić sukcesy, uczestniczyliście w szkolnych przedstawieniach, promowaliście szkołę na zewnątrz, ale przede wszystkich nadawaliście klimat naszej Szkole.

Powiem może tylko, że honorowo zapisaliście się na kartach historii ZS CKU.
Wspomagali Was w tym nieustannie wychowawca i nauczyciele.

Przed Wami kolejny etap w Waszym życiu.

Życzę Wam realizacji Waszych życiowych planów, tylko życzliwych ludzi wokół, pogody ducha i przede wszystkim zdrowia.


Krzysztof Pachciarz
Dyrektor Zespołu Szkół
Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie,
wychowawcy i nauczyciele

 


Szczególne podziękowania dla ABSOLWENTÓW

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO – KLASA POLICYJNA 3P

Wychowawca – Magdalena Nijakowska

Martynie Szuster – za udział w Grupie Musztry Paradnej, reprezentację w Poczcie Sztandarowym Szkoły, udział w uroczystościach na terenie Konina,

Aleksandrze Opiece – za udział w Grupie Musztry Paradnej, reprezentację w Poczcie Sztandarowym Szkoły, udział w uroczystościach na terenie Konina,

Miłoszowi Łukasiewiczowi -za reprezentację w Poczcie Sztandarowym Szkoły, udział w turnieju policyjnym oraz prowadzenie VI Przysięgi Klas Mundurowych,

Martynie Jarońskiej - za reprezentację w Poczcie Sztandarowym Szkoły,

Dominikowi Augustyniakowi – za zaangażowanie w ZS Strzelec,

orz za zaangażowanie w wolontariat szkolny

Dominice Derda

Wiktorii Nowaczyk

Dominice Lange

Wiktorii Krzyżak

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO – KLASA BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO 3BW

Wychowawca Katarzyna Graczyk

Andżelice Jakubowskiej – za udział i sukcesy w Grupie Musztry Paradnej,

Alicji Komicz – za reprezentowanie szkoły i sukcesy w zespole muzycznym Midway,

Piotrowi Andrzejczakowi,

Patrykowi Grajkowi, Sandrze Łukomskiej, Wiktorii Czajkowskiej

– za reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym

 

TECHNIKUM EKONOMICZNEGO 4E

Wychowawca – Iwona Przychodzka

Natalii Zalas – za dowództwo w Grupie Musztry Paradnej,

Izabelli Szczepaniak – za działalność naukową

Mateuszowi Pruskiemu – za działalność w Teatrze Milenium,

Filipowi Stożek- za sukcesy sportowe

 

TECHNIKUM HANDLOWEGO 4H

Wychowawca – Dorota Anasiewicz

KRYSTIANOWI WOJTASIKOWI za udział w licznych konkursach (Międzyszkolny Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w MDK ( II miejsce), międzyszkolny konkurs piosenki obcojęzycznej - 2 miejsce, Bitwa Szkól - 1 miejsce , eliminacje do Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Literackiej, ale przede wszystkim za uświetnianie swoim cudownym głosem wszystkich uroczystości szkolnych,

PATRYCJI KRUSZYŃSKIEJ –za sukcesy sportowe (mistrzostwo Konina w tenisie stołowym - w ubiegłym roku szkolnym, 5 miejsce w rejonie, w tym roku wicemistrzostwo w mieście i czwarte w zawodach rejonowych),

WERONICE NOWACZYK – za prowadzenie studniówki 2020 oraz udział w przedstawieniach szkolnych.

 

TECHNIKUM INFORMATYCZNEGO 4I

Wychowawca Emilia Szczepaniak

Szymonowi Gatak- za prowadzenie wielu imprez i uroczystości szkolnych,

Szymonowi Jamróz - za obsługę sprzętu muzycznego podczas uroczystości szkolnych

Grzegorzowi Kulig- za obsługę sprzętu muzycznego podczas uroczystości szkolnych

 

TECHNIKUM LOGISTYCZNE 4L

Wychowawca Aneta Szumigalska

Erykowi Rzepeckiemu – za prowadzenie imprez i uroczystości szkolnych, reprezentowanie szkoły w Powiatowym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez MDK oraz 1 miejsce w zawodach ogólnokrajowych Ratownik Pola Walki.