Pomoc naszych uczniów podczas konińskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Pomoc naszych uczniów podczas konińskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Styczeń 25, 2019 - 15:25
Opublikowano w:

13 stycznia 2019 r. odbył się 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie podczas konińskiej edycji zorganizowany został bieg rodzinny ,,Policz się z cukrzycą”. W jego przygotowanie bardzo aktywnie włączyła się duża grupa uczniów z klas mundurowych (I PB, I BS, II P, II BW, II BS) wraz z opiekunem – panem Jackiem Marciniakiem. Od wczesnych godzin porannych pracowali oni w biurze zawodów, zabezpieczyli trasę biegu, dbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników oraz wręczali zawodnikom pamiątkowe medale na mecie.

JM

Tagi: