Sąd nad papierosem

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Sąd nad papierosem

Listopad 23, 2018 - 08:26
Opublikowano w:

Dnia 22 listopada w naszej szkole młodzież z Teatru Milenium przygotowała spektakl profilaktyczno - edukacyjny pt. "Sąd nad papierosem”.

Głównym celem przekazu było ukazanie jak negatywne skutki dla zdrowia niesie ze sobą uzależnienie od wyrobów tytoniowych.

 Prezentacja miała na celu uświadomienie młodzieży , że papieros to „samo zło”. Całość spektaklu rozgrywała się w scenerii zaaranżowanej na salę sądową, na której odbył się proces karny przeciwko Papierosowi. Po żmudnym procesie - Papieros został uznany winnym wszystkich zarzucanych mu czynów.
Na zakończenie Pani wicedyrektor Ewa Dąbrowska podsumowała dydaktyczno- wychowawczo-profilaktyczny  występ uczniów i zachęcała   do wyboru zdrowego stylu życia, oczywiście  wolnego od dymu tytoniowego.

DA IP