SŁOWO ZAMIAST ABSOLUTORIUM

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

SŁOWO ZAMIAST ABSOLUTORIUM

Kwiecień 24, 2020 - 15:30
Opublikowano w:

Kochani Absolwenci,

tak już w życiu jest, że wszystko co ma swój początek, ma też swój koniec. I tak jest z Waszą edukacją w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie. Dyrekcja i nauczyciele doskonale pamiętają dzień, w którym po raz pierwszy przekroczyliście próg naszej Szkoły. I nadszedł moment, w którym musimy się z Wami rozstać. Dlatego w imieniu Grona Pedagogicznego oraz pracowników niepedagogicznych ZS CKU serdecznie Wam dziękuję za to, że kiedyś wybraliście Szkołę nad Wartą, by zdobyć w niej wykształcenie średnie.

Mam nadzieję, że uczyliście się zgodnie z naszym sztandarowym hasłem „nie dla szkoły, lecz dla życia”. To dzięki Wam Szkoła tętniła życiem. Wnieśliście wiele radości do szkolnego życia. Pomagaliście Szkole odnosić sukcesy, uczestniczyliście w szkolnych przedstawieniach, promowaliście szkołę na zewnątrz, ale przede wszystkich nadawaliście klimat naszej Szkole. Najkrócej mówiąc honorowo zapisaliście się na kartach historii ZS CKU. Oczywiście wspomagali Was w tym nieustannie wychowawca i nauczyciele, którym za trud edukacji i wychowania serdecznie dziękuję.

Gratuluję Wam, drodzy Absolwenci, ukończenia wyjątkowej szkoły – SZKOŁY W SERCU MIASTA. Przed Wami kolejny etap w Waszym życiu. Wielka niewiadoma. W związku z tym życzę Wam realizacji Waszych życiowych planów, tylko życzliwych ludzi wokół, pogody ducha i przede wszystkim zdrowia.

Krzysztof Pachciarz
Dyrektor
Zespołu Szkół
Centrum Kształcenia Ustawicznego
im. Stefana Batorego w Koninie