Słuchacze form wieczorowych promują sport i aktywny tryb życia

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Słuchacze form wieczorowych promują sport i aktywny tryb życia

Czerwiec 05, 2018 - 11:23
Opublikowano w:

Dzień Sportu, czyli święto osób, które preferują aktywny tryb życia w naszej szkole odbył się 30 maja. Słuchacze form wieczorowych rywalizowali o tytuł najbardziej usportowionego słuchacza w takich konkurencjach, jak: rzut piłką lekarską, rzut kaloszem, rzut do kosza i innych. Ponad dwugodzinne zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń ruchowych, sporą dawkę adrenaliny i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny dzień. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową postawę. Głównym celem była promocja sportu jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.