SPELLING MASTER – WYNIKI PIERWSZEGO ETAPU

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

SPELLING MASTER – WYNIKI PIERWSZEGO ETAPU

Maj 02, 2019 - 21:19
Opublikowano w:

26 marca 2019 w ZSCKU odbył się pierwszy etap Szkolnego Konkursu Ortograficznego z Języka Angielskiego Spelling Master zorganizowanego przez nauczycielkę języka angielskiego p. Annę Tarkę. Zgodnie z regulaminem Konkursu pierwszym zadaniem było dyktando językowe, które odczytały członkinie komisji konkursowej- wicedyrektor Katarzyna Ciszak  oraz   Anna Tarka. Drugie zadanie polegało na poprawie błędów ortograficznych,  w trzecim zadaniu natomiast  zawodnicy musieli wpisać brakujące litery tak, by powstała poprawna wersja wyrazu.

Komisja konkursowa wyłoniła spośród uczestników  zwycięzców pierwszego etapu Konkursu:

Jagoda Rakowska – klasa I PB

Mikołaj Rusin – klasa I HI

Szymon Urbaniak – klasa II P

Klaudia Frąntczak – klasa I PB

Osoby te  za wysokie wyniki w pierwszym etapie konkursu otrzymują ocenę ‘bardzo dobrą’ z wagą ‘2’ z języka angielskiego oraz spotkają się w drugim etapie Konkursu już 21 maja ,wtedy  zawalczą o tytuł szkolnego Mistrza angielskiej ortografii, a także  o ocenę ‘celującą’ z przedmiotu z  wagą ‘3’  oraz o  nagrodę główną.

Drugi etap Konkursu obejmuje wiedzę na poziomie rozszerzonym w kategoriach- Świat przyrody, Zdrowie oraz  Państwo i społeczeństwo. Uczniowie będą losować zestawy i literować usłyszane słowa. Walka z pewnością będzie emocjonująca. Gratulujemy wszystkim w/w awansu do kolejnego etapu i życzymy powodzenia w drodze do zwycięstwa. Niech wygra najlepszy!

AT