Spotkanie wigilijne na formach zaocznych

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Spotkanie wigilijne na formach zaocznych

Grudzień 15, 2019 - 11:42
Opublikowano w:

W dniu 14 grudnia 2019 r. odbyło się spotkanie wigilijne dla słuchaczy szkół dla dorosłych. Wszyscy zebrani zasiedli przy pięknie udekorowanych stołach wigilijnych. Potrawy, które się na nich znalazły znakomicie oddawały klimat i tradycję zbliżających się świąt.

Podczas spotkania w przedświąteczny nastrój wprowadziła wszystkich uczestników wspaniale przygotowana przez naszych słuchaczy część artystyczna. Wysłuchaliśmy wierszy bożonarodzeniowych oraz kolęd.

Uroczystość była także okazją do złożenia sobie życzeń i przełamania się opłatkiem. Samorząd słuchaczy wraz z Dyrekcją szkoły postanowił także podziękować osobom i instytucjom, które wspierają nasze działania charytatywne i prospołeczne w szkołach dla dorosłych. Medalem Świętego Mikołaja zostali nagrodzeni: pan Damian Kruczkowski – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie, pan Dariusz Wróbel – właściciel firmy Solar Install, pan Witold Jarecki – dyrektor FIRMY Sun Garden oraz pan Józef Siwek – właściciel firmy Szkółka Drzew Siwek.

Nasi goście życzyli nam, żeby tych świąt nie zmarnować, jak najlepiej je przeżyć i by jak najpiękniej zaowocowały.

JM