Sweet greetings from my country - students

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Sweet greetings from my country - students

Kwiecień 26, 2021 - 11:15
Opublikowano w:

Uczennica naszej szkoły, Sylwia Ignaczak z klasy IL, w marcu tego roku brała udział w wyżej opisanym międzynarodowym projekcie "Sweet greetings from my country", którego głównym celem było przesłanie paczki do innej, wyznaczonej z projektu, uczennicy, mieszkającej poza granicami naszego kraju. Sylwia wybrała i opisała wszystkie zakupione słodycze, które zostały wyprodukowane w Polsce. Jej nowo zapoznana koleżanka z Rumunii, miała nie lada trudność w odczytaniu niektórych nazw. Nasza uczennica także otrzymała paczkę i była bardzo zadowolona z możliwości odkrywania nowych smaków. Dziewczęta poza listami pisanymi w języku angielskim, nawiązały znajomość na portalu społecznościowym i obecnie wymieniają się spostrzeżeniami dotyczącymi ich szkolnego życia!
Czekamy na kolejne paczki i wrażenia z odkrywania ich magicznej zawartości pochodzącej z całej Europy!!!

AK

Tagi: