Święto Pyry na formach zaocznych

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Święto Pyry na formach zaocznych

Październik 15, 2019 - 15:04
Opublikowano w:

Po raz drugi w historii naszej szkoły Samorząd Słuchaczy zorganizował w dniu 12 października 2019 r. - Święto Pyry. Cudowna pogoda, mnóstwo smakołyków, no i oczywiście pyry.

Główną atrakcją imprezy, zorganizowanej przez naszych słuchaczy, była degustacja kilkudziesięciu potraw, których bohaterem były ziemianki pod różnymi postaciami. W tym roku dodatkowo postanowiliśmy uhonorować autorów trzech najlepszych potraw okolicznościowymi dyplomami. Jury pod przewodnictwem dyrektora szkoły K. Pachciarza wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła A. Paprzycka z klasy I BHP, drugie miejsce przypadło I. Kałużnej z klasy I LO, z kolei M. Złotkowska z klasy I LO zajęła trzecią lokatę.

Na stołach pojawiły się liczne sałatki, zapiekanki, kluski, pieczone ziemniaki czy placki ziemniaczane.

- Aż trudno uwierzyć, że zrobiono je z ziemniaków - mówili ci, którzy mieli okazję ich spróbować.

JM