• Święto Pyry na formach zaocznych

Święto Pyry na formach zaocznych

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Święto Pyry na formach zaocznych

Wrzesień 27, 2020 - 15:39
Opublikowano w:

Po raz trzeci w historii naszej szkoły Samorząd Słuchaczy zorganizował w dniu 27 września 2020 r. - Święto Pyry. Mimo niesprzyjającej pogody nasi słuchacze spisali się, jak zawsze, na medal. Na stołach pojawiło się mnóstwo smakołyków, no i oczywiście pyry.

Główną atrakcją imprezy, zorganizowanej przez naszych słuchaczy, była degustacja kilkudziesięciu potraw, których bohaterem były ziemianki pod różnymi postaciami. Tradycyjnie postanowiliśmy uhonorować autorów trzech najlepszych potraw okolicznościowymi dyplomami i drobnymi upominkami. Nauczyciele oraz słuchacze podjęli decyzję w trakcie głosowania. Pierwsze miejsce zajęły ex aequo Martyna Złotkowska z klasy II LO oraz Kamila Dziublewska z klasy II LO, drugie miejsce przypadło ex aequo   Ilonie Kałużnej z klasy II LO oraz Arturowi Napieralskiemu z klasy II LO, z kolei Weronika Szeflińska z klasy I TA oraz Aleksandra Lipska z klasy II BHP zajęły  ex aequo trzecią lokatę.

Na stołach pojawiły się liczne sałatki, zapiekanki, kluski, pieczone ziemniaki czy placki ziemniaczane.

- Aż trudno uwierzyć, że zrobiono je z ziemniaków - mówili ci, którzy mieli okazję ich spróbować.

JM