Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego

Kwiecień 01, 2019 - 22:03
Opublikowano w:
27 marca 2019 r. 22 uczniów ZSCKU wzięło udział w Szkolnej Olimpiadzie Języka Angielskiego, której celem było rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów anglojęzycznych oraz doskonalenie znajomości języka angielskiego. Uczniowie musieli wykazać się znajomością struktur leksykalno-gramatycznych oraz wiedzą o historii i kulturze Wielkiej Brytanii i USA. W klasach I-II najlepsi okazali się: Jagoda Rakowska z 1PB, Krzysztof Frątczak z 2HI, Adrian Kopiecki z 2BW i Michał Górczyński z 1L. Z klas III-IV najlepszy wynik osiągnął Kamil Wróbel z 4HI. Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami podczas Dnia Humanisty. Laureatom gratulujemy!
Organizatorki
AG/EK