Szósty Drużynowy Turniej Judo Klas Mundurowych o Puchar Dyrektora ZS CKU w Koninie

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Szósty Drużynowy Turniej Judo Klas Mundurowych o Puchar Dyrektora ZS CKU w Koninie

Marzec 28, 2019 - 08:36
Opublikowano w:

W dniu 27 marca na hali sportowej MOSiR odbył się Szósty Drużynowy Turniej Judo Klas Mundurowych o Puchar Dyrektora ZS CKU w Koninie. Rywalizowali uczniowie z trzech klas: III P, IIIBW i III E. Pojedynki były bardzo wyrównane i emocjonujące. Często kończyły się efektownymi rzutami i technikami walki w parterze. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła klasa III P. Srebrne medale przypadły uczniom z klasy III BW a na trzecim stopniu podium uplasowała się klasa III E. Oprócz medali i dyplomów wręczonych przez dyrektorów ZS CKU  oraz Kierownika Wydziału Sportu i Turystyki w Koninie Tomasza Sękowskiego zawodnicy otrzymali również nagrody ufundowane przez Koniński Dom Kultury, Siłownię GYM WORLD oraz Mikroskalę - Park Makiet.

MG

Tagi: