TALENTY I PASJE #1

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

TALENTY I PASJE #1

Listopad 05, 2020 - 20:36
Opublikowano w:

Szkoła jest miejscem kształcenia, zdobywania wiedzy, umiejętności, kompetencji, ale jest również miejscem, w którym rozwijamy swoje  pasje i zainteresowania.

Popatrzcie na NASZYCH UCZNIÓW – są niesamowici.

TANIEC – to nie tylko pasja to również magia

OLIWIA HAŁAJ -należy do grupy mażoretek „New Wave” w Sompolnie. Wyjeżdża na Mistrzostwa Polski w Kędzierzynie Koźlu, Mistrzostwa Polski Środkowej w Poddębicach i inne konkursy. Największe osiągnięcia to udział  w Eliminacjach do Mistrzostw Europy we Włoszech oraz 1 miejsce w  konkursie  w Luksemburgu. „Taniec jest moją pasją i będę ją zgłębiać i szerzyć, jeśli tylko życie mi pozwoli…” mówi Oliwia.

ZUZANNA JĘDRZEJCZAK - tańczyła w zespole tańca Coda przez 4 lata, wcześniej współpracowała z innymi grupami. Pasja ta  trwa już  8 lat. Taniec uczy dyscypliny, ale  przynosi jeszcze więcej  satysfakcji.