TALENTY I PASJE #15

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

TALENTY I PASJE #15

Kwiecień 11, 2021 - 21:05
Opublikowano w:

Nazywam się Patrycja Michalska i jestem uczennicą klasy mundurowej II PBp. Swój wolny czas przeznaczam na Związek Strzelecki „Strzelec” i Związek Harcerstwa Polskiego. Od półtora roku należę do Jednostki Strzeleckiej 4150 Konin przy ZSCKU w Koninie. Natomiast w ZHP, jako harcerka, działam od 2 i pół roku. Obecnie jestem w 13 Konińskiej Drużynie Wędrowniczej.

Bardzo lubię chodzić w mundurze i uczestniczyć w zbiórkach, w różnych przedsięwzięciach, zarówno ZHP, jak i „Strzelca”. Uwielbiam biwaki, obozy, wszelkiego rodzaju wyjazdy w teren. Wszystkie zajęcia pozwalają mi  zdobywać wiedzę i doświadczenie. Obydwie organizacje kształtują mój charakter i osobowość, ale zapewniają też mnóstwo   satysfakcji, radości i pozytywnych wrażeń.