TALENTY I PASJE #5

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

TALENTY I PASJE #5

Listopad 19, 2020 - 17:35
Opublikowano w:

BARTEK WALENTYNOWICZ 4E

Przygodę ze śpiewaniem zacząłem w 1 klasie technikum. Mój głos nie nadawał się do większości piosenek przez jego niską barwę, wiec zacząłem pisać własne piosenki, raz lepsze raz gorsze, ale zawsze starałem się z tego wyciągać wnioski i starać się progresować. I tak  od 2 lat nagrywam swoje piosenki i udostępniam je na profilach społecznościowych pod pseudonimem Nejm, a od paru miesięcy pod nazwą grupy ,którą założyliśmy razem z Krystianem Wojtasikiem i Kacprem Błaszczykiem. W swoich piosenkach staram się przedstawić relacje między  rówieśnikami, a również emocje , które we mnie siedzą. Poza tym od 1 klasy technikum grałem na perkusji w szkolnym zespole‘’Midway’- pasja do muzyki stanowi całe moje życie.