Tydzień Edukacji Globalnej

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Tydzień Edukacji Globalnej

Listopad 25, 2019 - 20:53
Opublikowano w:

W związku z Tygodniem Edukacji Globalnej uczniowie klasy 2PB serdecznie zapraszają do udziału w zbiórce zabawek dla Oddziału Dziecięcego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku. Pragniemy dać zabawkom nowe życie. Prosimy, aby zabawki były czyste i nieuszkodzone. Zbiórka odbędzie się w czwartek (21.11.2019r.) oraz we wtorek (26.11.2019r.)od godziny 8.00 do godziny 10.30 na pierwszym piętrze budynku C.

Zapraszamy także wszystkie klasy do udziału w akcji Zakrętka.

Każda klasa proszona jest o przygotowanie kartonu z nazwą akcji w swojej sali lekcyjnej. Na każdym piętrze będą znajdowały się dodatkowe kartony na zakrętki. Zbiórkę rozpoczynamy w tym tygodniu, a zebrane plastikowe nakrętki zostaną przekazane na cele charytatywne. Zachęcamy do udziału w akcji.

Przypominamy również o trwających konkursach:

1. Konkurs na plakat pt." Zmieniamy siebie, nie klimat".

2. Dajemy drugie życie produktom - zrób coś z odpadów. Ważne, aby nowy produkt był przydatny i spełniał określone zadanie.

Podpisane prace prosimy składać w pracowni biologicznej lub w pokoju nauczycielskim. Wydłużamy termin do poniedziałku.