Uczniowie technikum na wykładzie otwartym w Poznaniu

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Uczniowie technikum na wykładzie otwartym w Poznaniu

Styczeń 12, 2018 - 13:08
Opublikowano w:

"Wirtualna i wzbogacona rzeczywistość" – to tytuł kolejnego wykładu otwartego w UEP zorganizowanego  11 stycznia 2018r. w ramach porozumienia ZS CKU z uczelnią.

Wykład wygłosił dr inż. Jakub Flotyński z Katedry Technologii Informacyjnych UEP.

 Każdy z  uczestników  spotkania mógł odpowiedzieć sobie na pytanie- Dokąd zmierzamy wraz z rozwiniętą technologią?  Odpowiedzi na to ważne dla żyjących w XXI wieku ludzi,  poszukiwali tym razem uczniowie klas pierwszych technikum logistycznego, ekonomicznego oraz  handlowo – informatycznego.

Uczestnikom wykładu  zaprezentowano badania nad łączeniem wirtualnej rzeczywistości ze światem realnym i to nie w dalekim kraju, na światowych konferencjach, tylko u nas - w poznańskich laboratoriach uczelni, z którą współpracuje nasza szkoła.

Młodzież  miała również  okazję , by  obejrzeć i zapoznać się ze strukturą  wielkopowierzchniowego centrum handlowego.

BK