VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Kulturze Wielkiej Brytanii

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Kulturze Wielkiej Brytanii

Kwiecień 07, 2019 - 11:52
Opublikowano w:

Kto to jest "bobby"? Jak nazywa się speaker i Izbie Gmin brytyjskiego parlamentu? Do którego roku życia istnieje obowiązek szkolny w Anglii?

Te i inne wątpliwości rozwiane zostały podczas VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Kulturze Wielkiej Brytanii. Impreza odbyła się 5 kwietnia 2019r. Brały w niej udział trzyosobowe drużyny ze szkół podstawowych powiatu konińskiego. Uczestnikami byli uczniowie klas ósmych. Zmagania polegały na rozwiązaniu testu wyboru w aplikacji Kahoot oraz odpowiedzi na wylosowane pytania.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Kolejna edycja konkursu za rok. Zapraszamy do udziału!

 

A. Janas-Lewandowska

R. Kałużyński