VILLAGE CORNER - CHAT WITH A NATIVE SPEAKE

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

VILLAGE CORNER - CHAT WITH A NATIVE SPEAKE

Marzec 08, 2021 - 15:28
Opublikowano w:

Kilka dni temu uczennica naszej szkoły Natalia Wróbel z klasy 2BW brała udział w projekcie "VILLAGE CORNER - CHAT WITH A NATIVE SPEAKER", którego głównym celem było przeprowadzenie rozmowy z człowiekiem urodzonym w kraju anglojęzycznym. Natalia miała przyjemność rozmawiać z Kylem - urodził się w Michigan, ale obecnie mieszka w Egipcie. Podczas konwersacji Natalia i Kyle rozmawiali o ich wspólnym hobby, o wizycie Kyle`a w Polsce, która miała miejsce 3 lata temu, oraz o problemach związanych z używaniem języka angielskiego. Kyle okazał się być bardzo miły, zabawny i bardzo mądry. Dzięki takiej konwersacji Natalia nabrała większej pewności i swobody w posługiwaniu się językiem angielskim. Utwierdziła się w przekonaniu, że nauka języka angielskiego w naszej szkole nie tylko pomaga w zdaniu matury na wysokim poziomie ale przede wszystkim pomaga w poznawaniu innych, ciekawych ludzi na całym świecie. Po spotkaniu Kyle postanowił nagrać krótkie pozdrowienia dla wszystkich uczniów naszej szkoły!

Osoby koordynujące projekt - M.S i A.K