W pierwszy dzień wiosny „odetchnęli kulturą”… Beksiński nieznany

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

W pierwszy dzień wiosny „odetchnęli kulturą”… Beksiński nieznany

Marzec 21, 2019 - 13:30
Opublikowano w:

21 marca klasa 3L uczestniczyła w wykładzie multimedialnym w Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, pt.”Beksiński nieznany”. Młodzież miała możliwość zapoznania się z biografią oraz grafikami tego tragicznie zmarłego artysty. Na wystawie pokazane zostały fotografie i grafiki komputerowe oraz fotomontaże najznakomitszego artysty XX wieku. Prezentację  wzbogaciły pokazy wprowadzające uczniów  w wirtualną rzeczywistość dzieł Zdzisława Beksińskiego. W czasie wystawy mieliśmy okazję, by  zobaczyć mało znany dorobek artysty, jego wrażliwość na świat oraz fascynację zdobyczami nowoczesności. Udział w wykładzie stanowi początek obchodów Tygodnia Humanisty w ZS CKU. 22 marca wykładu wysłucha i przeniknie w świat artysty klasa 3I.

AS

Więcej: http://www.ckis.konin.pl/wystawa-beksinski-nieznany-fotografia-fotomonta...

Tagi: