Warsztaty z funkcjonariuszami celno-skarbowymi

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Warsztaty z funkcjonariuszami celno-skarbowymi

Marzec 12, 2019 - 10:14
Opublikowano w:

11 marca 2019r. uczniowie klas technikum ekonomicznego – o spec. administracja celno-skarbowa odwiedzili Oddział Celny w Koninie. To kolejne już spotkanie uczniów ZSCKU z funkcjonariuszami celno-skarbowymi w ramach współpracy szkoły z Izbą Administracji Skarbowej w Poznaniu. W trakcie warsztatów uczniowie uczestniczyli w realizacji procedury związanej z nadaniem towarom przeznaczenia celnego oraz kontroli drogowej przeprowadzonej przez funkcjonariuszy Trzeciego Referatu Realizacji Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Podczas warsztatów  uczniowie mają możliwość poznania  realiów  przyszłej pracy funkcjonariusza służby celnej.

W trakcie spotkania nasi koledzy Bartosz Makowski i Dawid Działak z klasy mechanik-strażak, zrobili kilka ujęć do filmu promującego szkołę. Dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na efekt końcowy ich pracy.

WB