Wielkopolskie obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Wielkopolskie obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej

Wrzesień 17, 2018 - 20:30
Opublikowano w:

W środę 12 września 2018r. uczniowie klas technikum ekonomicznego ZS CKU wzięli udział w uroczystych obchodach Dnia Krajowej Administracji Skarbowej.

Obchody rozpoczęła msza św. w intencji funkcjonariuszy i pracowników Krajowej Administracji Skarbowej.Kolejna część uroczystości odbyła się na  placu przykatedralnym, gdzie uczestników powitała Pani Agnieszka Szymankiewicz - Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.
Funkcjonariusze oraz pracownicy administracji skarbowej mianowani zostali na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnieni za szczególne osiągnięcia w realizacji zadań na rzecz Krajowej Administracji Skarbowej.
Na zakończenie uczestnicy i zaproszeni goście mieli okazję posłuchać koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych.

WB