Wsparcie na starcie

Czytasz
mniej niż
1 minutę
Do tej pory przeczytałeś

Wsparcie na starcie

Listopad 08, 2019 - 10:11
Opublikowano w:

W dniu 06.11.2019 r. Klub Młodego Ekonomisty zaprosił uczniów klas trzecich do wzięcia udziału w prelekcji prowadzonej przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie. Tematem wykładu były Fundusze Europejskie dla Młodych.  

Na początku uczniowie pozyskali ogólną wiedzę na temat źródeł, struktury i ofert sieci punktów informacyjnych. Następnie zostali zapoznani z Krajowym Programem Operacyjnym Perspektywa 2014-2020.

Bardzo ważnymi elementami spotkania, które w szczególności zainteresowały naszych uczniów , okazały się  formy wsparcia przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej oraz podnoszenie kompetencji zawodowych przez  młodych ludzi.

Kto wie, może w niedalekiej przyszłości usłyszymy o sukcesie w biznesie NASZEGO MŁODEGO WYCHOWANKA…